Fitness club Hanky KynychovéZUMBA
Zumba je taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu, latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Využívá tance jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Břišní tanec ...


ZUMBA

Vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. . Sexy latino rytmy energicky vytvářejí PÁRTY ATMOSFÉRU, které vás strhne do víru pohybu. Je to  cvičení, které vám zaručeně zdvihne náladu!


Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, formovat a posilovat celé tělo. Zaměřuje se  na svalové partie jako zadek, nohy, ruce, břicho a ten nejdůležitější sval těla, vaše srdce.


V našem fitness clubu naleznete i lekce ZUMBA FIT, kde kombinujete tanec s lehkým posilování problémových partií (břišní svaly, boky, hýždě).

ROZPIS LEKCÍ V NAŠEM FITNESS CLUBU NALEZNETE ZDE
Změny v rozvrhu vyhrazeny!!

 

 


ZUMBA
 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV