Krásné Vánoce a do nového roku 2013 jen to nej

Krásné Vánoce a do nového roku 2013 jen to nej

 

Milí klienti,

 

ráda bych vám popřála prožití krásných svátků vánočních. Některým z vás jsem měla možnost popřát osobně, protože jste si udělali čas a chodili cvičit i v předvánočním shonu. Vy, kterým to už nevyšlo, přeji alespoň touto cestou, ať si Vánoce užijete podle svého gusta a hlavně s těmi nejbližšími.

 

Co se týká otevírací doby o Vánocích, tak 24. a 25. prosince máme opravdu zavřeno. Přiznám se, že otevírací dobu dělám tak trochu podle sebe. Jsem líná cvičit na Štědrý den a po Štědrém dni. Ale 26. prosince už mám roupy, a proto odpoledne otevíráme od 15:00. A jedeme normálně podle rozvrhu, na který jste zvyklí. Ale raději sledujte rubriku záskoky, může se stát, že sem tam nějaký záskok bude.Ve všední dny 27. a 28. prosince jedeme podle normálního rozvrhu a na sobotu 29. Prosince jsme pro vás připravili předsilvestrovskou párty spojenou se cvičením a pohoštěním. Více info zde. Ještě jsou volná místa na lekce v sále č. 1, tak neváhejte. Pokud jste v tomto termínu na horách, uvidíme se společně až v novém roce 2013.

 

A ještě něco pro dobrou náladu. Dnes jsem dostala od jedné klientky krásnou a pravdivou novoročenku. Text zněl takto: Do nového roku vám přejeme alespoň 2x větší obrat. A tak mě napadlo to samé popřát i vám všem hned vedle zdraví, štěstí a pohody. A to hlavně vám, kteří stejně jako já podnikáte v tomto státě.

 

Přeji vám úspěšný nový rok a té třináctky na konci se nebojte!

 

Vaše Hanka KynychováOtevírací doba:
Po - Pá:   6.00 - 22.00 hod
So:   8.00 - 13.00 hod
Ne:   9.00 - 13.00 hod
  16.30 - 21.00 hod


Telefony:
+420 723 80 70 40

E-mail:
fitness@kynychova.cz

Facebook
zdarma wifi připojení
ve fitness klubu
zdarma wifi připojení ve fitness klubu

QR kód našeho fitness clubu
Tyčinky FIT
Sportovni kolekce HK
Cristaline
Mora
Goddes
Sodexo
Benefit
Stanislav Mádl - Váš vinař
cep
fitweb.cz/dieta
Facebook Youtube