Fitness club Hanky KynychovéČervnový cvičební víkend ve znamení BOHYNĚ
Červnový cvičební víkend ve znamení BOHYNĚOblíbená cvičitelka Vlasta Pavlasová opět připravila cvičební pobytoví víkend! Už 10. - 12. 6. 2016, tak si nezapomeňte rezervovat svoje místo! 

Milé a  krásné ženy….
Tentokrát se opět vypravíme do srdce Krkonoš a budeme se věnovat nejen pohybu, wellness, sdílení, meditacím, dobrému vínu a zpěvu, ale i „čarování“... Tématem  našeho dalšího víkendu je soucítění a jeho podtitulem je :
“zanechte posuzování sebe i jiných a zameřte se na světlo a lásku uvnitř každé bytosti, uvnitř Vás …“ Vše se děje  a vše je správně….


Teším se na Vás od 10.  Do 12.6.2016 v mých milovaných Krkonoších  a  nádherné Cihlářce (www.cihlarka.cz)!

Cena pobytu je 1990 Kč (zahrnuje ubytování, zdravou polopenzi, cvičení, meditace, doprovodné aktivity, 1 x wellness a možná i …).

Teším se na Vaši energii, sdílení které je nedocenitelné, naše tvoření a kouzelní, na nádherné hory v jarním hávu, těším se na červnové vůně a hlavně na Vás!!!!!!!

Vaše Vlasta

 

Zálohu (1200 Kč) či celou částku prosím uhraďte mně přímo v hotovosti na hodinách  nebo na můj ůčet : č.u.1581169043/0800
Kontakty   - Telefon: 604877438, mail: vlastapavlasova@seznam.cz nebo fb: Vlasta Pavlasova


 
E-shop kynychova-shop.cz Břišní pekáč s Hankou Kynychovou Oficiální stránky Hanky Kynychové Nadační fond Hanky Kynychové - kynychova-nadace.cz Hejbej se TV